zapisy i cennik

ZAPISY

Zapraszam do zapisów na nasze zajęcia drogą elektroniczną lub telefonicznie. O przyjęciu do grupy zawsze decyduje kolejność zgłoszeń, gdyż ilość miejsc jest ograniczona. W przypadku braku miejsc w danej placówce dziecko jest zapisywane na listę rezerwowych.
Uczestnicy kontynuujący w kolejnym roku szkolnym "zabawę z gliną" biorą udział w rekrutacji od nowa w każdym kolejnym roku szkolnym. Nabór nowych uczestników odbywa się w miarę dostępności miejsc w grupach.
Aby zapisać dziecko na nasze zajęcia w placówce, w której jesteśmy, proszę o kontakt telefoniczny lub też o wysłanie wiadomości e-mail ceramikadladzieci@go2.pl z następującymi danymi:

- imię i nazwisko dziecka,
- szkoła, klasa,
- KONIECZNIE kontakt do rodzica (telefoniczny i mailowy).

W treści maila proszę o zawarcie formuły "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności zawartą na stronie gliniarnia.waw.pl"

Otrzymają Państwo informację zwrotną, dotyczącą godzin zajęć, miejsc w danej grupie oraz ewentualnie potwierdzenie zapisania dziecka na listę uczestników lub listę rezerwowych. Każdy Rodzic / Opiekun zapisujący dziecko na warsztaty zobowiązany jest dostarczyć przed pierwszymi zajęciami wydrukowane i uzupełnione oświadczenie (do pobrania na dole strony).

CENNIK:

SZKOŁA:

- cena za pojedyncze zajęcia w abonamencie wynosi 40 zł (opłata miesięczna w roku szkolnym 2023/24 jest wielokrotnością tej kwoty i zależy od ilości zajęć zaplanowanych na dany miesiąc). Należy ją uiścić do 7 dnia miesiąca z góry wg wykazu opłat, który otrzymują Państwo w mailu potwierdzającym zapis na zajęcia;

- jednorazowe uczestnictwo w zajęciach (bez kontynuacji/poza abonamentem) - 50 zł/os.;

PRZEDSZKOLE:

- cena za pojedyncze zajęcia w abonamencie - 20 zł. Abonament miesięczny - 80 zł/os. (4 x w miesiącu x 20 zł)
- jednorazowe zajęcia - 30 zł/os. (bez kontynuacji/poza abonamentem) ;

Dane do przelewu:

Numer konta: 63 1140 2004 0000 3002 6652 5159 (mbank)

KMD Język Niemiecki
Katarzyna Majewska-Deka
ul. Fortowa 55
05-082 Blizne Łaszczyńskiego

Wszystkie informacje dotyczące organizacji zajęć oraz płatności znajdą Państwo w Regulaminie pracowni.

Oświadczenie o zapisie dziecka na warsztaty do pobrania:

Facebook