Szukaj

zapisy i cennik

ZAPISY

Zapraszam do zapisów na nasze zajęcia drogą elektroniczną lub telefonicznie. O przyjęciu do grupy zawsze decyduje kolejność zgłoszeń, gdyż ilość miejsc jest ograniczona. W przypadku braku miejsc w danej placówce dziecko jest zapisywane na listę rezerwowych.
Uczestnicy kontynuujący w kolejnym roku szkolnym "zabawę z gliną" biorą udział w rekrutacji od nowa w każdym kolejnym roku szkolnym. Nabór nowych uczestników odbywa się w miarę dostępności wolnych miejsc w grupach.
Aby zapisać dziecko na nasze zajęcia w placówce, w której jesteśmy, proszę wysłać e-mail ceramikadladzieci@go2.pl z następującymi danymi:

- imię i nazwisko dziecka,
- szkoła, klasa,
- KONIECZNIE kontakt do rodzica (telefoniczny i mailowy)

Otrzymają Państwo informację zwrotną, dotyczącą godzin zajęć, miejsc w danej grupie oraz ewentualnie potwierdzenie zapisania dziecka na listę uczestników lub listę rezerwowych. Każdy Rodzic / Opiekun zapisujący dziecko na warsztaty zobowiązany jest dostarczyć przed pierwszymi zajęciami wydrukowane i uzupełnione Oświadczenie rodzica

CENNIK:

SZKOŁA:

- cena za pojedyncze zajęcia w abonamencie wynosi 30-36 zł (stawka zależna od placówki) - opłata miesięczna w roku szkolnym 2021/22 jest wielokrotnością tej kwoty i zależy od ilości zajęć zaplanowanych na dany miesiąc. Należy ją wnosić do 7 dnia miesiąca z góry wg wykazu opłat, który otrzymują Państwo w mailu potwierdzającym zapis na zajęcia;

- jednorazowe uczestnictwo w zajęciach - 40 zł/os. (poza abonamentem);

PRZEDSZKOLE:

- cena za pojedyncze zajęcia w abonamencie - 18 zł. Abonament miesięczny - 72 zł/os. (4 x w miesiącu x 18 zł)
- jednorazowe zajęcia - 25 zł/os. (poza abonamentem);

Dane do przelewu:

Numer konta: 63 1140 2004 0000 3002 6652 5159 (mbank)

KMD Język Niemiecki
Katarzyna Majewska-Deka
ul. Fortowa 55
05-082 Blizne Łaszczyńskiego

Wszystkie informacje dotyczące organizacji zajęć oraz płatności znajdą Państwo w Regulaminie pracowni.